Apartamenty KBC

Kościelisko, ul. Stanisława Nędzy Kubińca 57 b

Zdjęcie 1 z 6

  • Apartamenty KBC
  • Apartamenty KBC
  • Apartamenty KBC
  • Apartamenty KBC
  • Apartamenty KBC
  • Apartamenty KBC

Dane obiektu

Apartament: Apartamenty KBC
Adres: Kościelisko, ul. Stanisława Nędzy Kubińca 57 b
Ilość miejsc: 6 miejsc noclegowych, 2 pokoje
Obiekt czynny: przez cały rok
Aktywny wypoczynek: Narciarstwo, Snowboard, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe

Dostępne miejsca noclegowe

Od: 35 zł za osobę

Dostępne miejsca noclegowe:

6 x
Apartament 6-osobowy z łazienką, TV (6 apartamentów) 35 zł do 75 zł za osobę
Apartament przeznaczony dla 2-6 osób.
6 x
Apartament 6-osobowy z łazienką, TV (1 apartament) 35 zł do 75 zł za osobę
Apartament przeznaczony dla 2-6 osób.
6 x
Apartament 6-osobowy z łazienką, TV (1 apartament) 35 zł do 75 zł za osobę
Apartament przeznaczony dla 2-6 osób.

Informacje dodatkowe:

Nie akceptujemy zwierząt domowych.

Opis obiektu

Zapraszamy Państwa w Tatry! Zapraszamy Państwa do Zakopanego i Kościeliska, gdzie mogą Państwo miło i ciekawie spędzić czas uprawiając rozmaite sporty, organizując wspaniałe wycieczki czy rozkoszując się tatrzańskim mikroklimatem. Po prostu tutaj można odpocząć! Zapraszamy również do naszego ośrodk...

Zapraszamy Państwa w Tatry! Zapraszamy Państwa do Zakopanego i Kościeliska, gdzie mogą Państwo miło i ciekawie spędzić czas uprawiając rozmaite sporty, organizując wspaniałe wycieczki czy rozkoszując się tatrzańskim mikroklimatem. Po prostu tutaj można odpocząć!

Zapraszamy również do naszego ośrodka w Kościelisku, położonego w ustronnym miejscu, z dala od miejskiego hałasu, z niesamowitym widokiem na Giewont. Stąd jest znakomita baza wypadowa do Zakopanego, ośrodka sportowo-rekreacyjnego na Polanie Szymoszkowej i na Gubałówkę, do doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej, na tatrzańskie szlaki.

Pomimo, że nie jest to Zakopane, korzystając z komunikacji minibusów można być na Krupówkach w przeciągu kilku minut, nawet szybciej, niż mieszkając w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta.

Oferujemy przestronne apartamenty, które wielkością odpowiadają niejednemu mieszkaniu. Szczególnie zachęcamy rodziny z dziećmi. Nasze apartamenty zapewniają niezależność, komfort pobytu.

Na miejscu ogrodzony parking, ogród, WiFi, własny taras, miejsce na grilla.

Jesteśmy przekonani, że pobyt w naszym ośrodku będziecie Państwo miło wspominać.

Kościelisko położone jest w Rowie Kościeliskim i na północnych stokach Pogórza Gubałowskiego. Jego zabudowania wkraczają także do dolnej części Doliny Kościeliskiej w Tatrach (Kiry). Jest to duża wieś o charakterze miejscowości wypoczynkowej, składająca się z 21 osiedli (dawnych osad pasterskich, tzw. polan – stąd bierze się dawniej oficjalna, a dziś potoczna nazwa miejscowości: Polany), często nazywana "Sercem Podhala". Osiedla Kościeliska to: Antałówka, Blachówka, Budzówka, Butorów, Chotarz, Czajki, Górkówka, Gronik, Groń, Karpielówka, Kierpcówka, Kiry, Nędzówka, Pająkówka, Pitoniówka, Rysulówka, Sobiczkowa, Staszelówka, Sywarne, Szeligówka, Wojdyłówka.

pokaż więcej »

Formularz kontaktowy

captcha
pola wymagane zostały oznaczone symbolem

Wybierz wersję serwisu:

zamknij