Hotel Agat

Bydgoszcz, ul. Nad Torem 17

Zdjęcie 1 z 6

  • Hotel Agat
  • Hotel Agat
  • Hotel Agat
  • Hotel Agat
  • Hotel Agat
  • Hotel Agat

Dane obiektu

Hotel: Hotel Agat
Adres: Bydgoszcz, ul. Nad Torem 17
Ilość miejsc: 49 miejsc noclegowych, 21 pokoi
Aktywny wypoczynek: Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe

Dostępne miejsca noclegowe

Od: 75 zł za osobę

Dostępne miejsca noclegowe:

Pokój 1-osobowy z łazienką, TV 130 zł za pokój
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV 160 zł do 200 zł za pokój
Pokój 3-osobowy z łazienką, TV 225 zł za pokój

Informacje dodatkowe:

Wyżywienie w cenie: śniadania (BB)

Dostępne płatne wyżywienie

Opis obiektu

Hotel Agat** mieści się w bydgoskiej dzielnicy Czyżkówko, około 3500 m od Dworca PKP (dojazd komunikacją miejską linii 51 i 58) przy trasie wylotowej na Koszalin. Oferujemy Państwu pokoje o standardzie **, każdy wyposażony w łazienkę z prysznicem, telewizor, tv-sat zbiorczą, telefon, internet bez...

Hotel Agat** mieści się w bydgoskiej dzielnicy Czyżkówko, około 3500 m od Dworca PKP (dojazd komunikacją miejską linii 51 i 58) przy trasie wylotowej na Koszalin.

Oferujemy Państwu pokoje o standardzie **, każdy wyposażony w łazienkę z prysznicem, telewizor, tv-sat zbiorczą, telefon, internet bezprzewodowy. Posiadamy także pokoje o podwyższonym standardzie oferujące dodatkowo m.in. drobny sprzęt fitness, np. steper, rowerek itp. Dla gości zagranicznych w pokojach o podwyższonym standardzie znajdują się także tunery satelitarne do samodzielnego wybierania ojczystego języka (Chiny, Włochy). Pokoje o podwyższonym standardzie jako jednostka mieszkalna spełniają wymogi ****. Brak windy w hotelu obniża standaryzację, jednak cena w stosunku do jakości jest bardzo przystępna. Hotel Agat** spełnia wymogi hotelu trójgwiazdkowego lecz ze względu na trwającą rozbudowę hotelu o *** będziemy się starać dopiero po zakończeniu rozbudowy SPA.

Śniadania w postaci szwedzkiego stołu wydawane są w godzinach 6-10. Na życzenie naszych gości posiłki wydajemy całą dobę np. śniadanie o 4 rano.

Hotel zapewnia bezpłatny parking, dozorowany przez pracownika hotelu (ochrona fizyczna) w godzinach nocnych 22-6.

Zapewniamy Państwu codziennie bezpłatnie:
“świeżą” prasę , bezprzewodowy Internet, rezerwację taxi, budzenie

Każdy pokój posiada: TV, radio, Internet Wi-Fi oraz samodzielną łazienkę.
Pełne SPA jest obecnie w rozbudowie.

Za dodatkową opłatą świadczymy usługi pralnicze i prasowalnicze.

Każdy z Państwa znajdzie w naszym hotelu miejsce na miarę swoich potrzeb, z jednej strony wygodne, spokojne, stwarzające warunki do odpoczynku, z drugiej strony nowoczesne, przygotowane do pracy.

Bydgoszcz – miasto na prawach powiatu w północnej Polsce, należy do historycznych Kujaw, nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim, którego wschodni fragment graniczy na Wiśle, największe miasto Kujaw i województwa kujawsko-pomorskiego[3]. Jest siedzibą Wojewody Kujawsko-Pomorskiego oraz jednym z miast centralnych aglomeracji bydgosko-toruńskiej.

pokaż więcej »

Formularz kontaktowy

captcha
pola wymagane zostały oznaczone symbolem

Wybierz wersję serwisu:

zamknij