Hotel Pugetów

Kraków, ul. Starowiślna 15A

Zdjęcie 1 z 10

  • Hotel Pugetów
  • Hotel Pugetów
  • Hotel Pugetów
  • Hotel Pugetów
  • Hotel Pugetów
  • Hotel Pugetów
  • Hotel Pugetów
  • Hotel Pugetów
  • Hotel Pugetów
  • Hotel Pugetów

Dane obiektu

Hotel: Hotel Pugetów
Adres: Kraków, ul. Starowiślna 15A
Ilość miejsc: 20 miejsc noclegowych, 7 pokoi
Aktywny wypoczynek: Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe

Dostępne miejsca noclegowe

Od: 140 zł za osobę

Dostępne miejsca noclegowe:

Pokój 1-osobowy z łazienką, TV 250 zł do 430 zł za pokój
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV 380 zł do 470 zł za pokój
Pokój 3-osobowy z łazienką, TV 420 zł do 510 zł za pokój
Apartament z łazienką, TV 520 zł do 610 zł za pokój

Informacje dodatkowe:

Wyżywienie w cenie: śniadania (BB)

Opis obiektu

Hotel Pugetów jest zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa, między Rynkiem Głównym a tak modnym obecnie Kazimierzem. Mieści się w małym urokliwym budynku należącym do kompleksu Pałacu Pugetów. Niegdyś mieszkał w nim koniuszy, bowiem Pałac miał swoje stajnie. W tym niewielkim hotelu są aż cztery r...

Hotel Pugetów jest zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa, między Rynkiem Głównym a tak modnym obecnie Kazimierzem. Mieści się w małym urokliwym budynku należącym do kompleksu Pałacu Pugetów. Niegdyś mieszkał w nim koniuszy, bowiem Pałac miał swoje stajnie.

W tym niewielkim hotelu są aż cztery rodzaje pokoi: dwa apartamenty, jeden pokój trzyosobowy, jeden pokój dwuosobowy i dwa jednoosobowe. Pokoje są indywidualnie zaaranżowane i urządzone stylowymi meblami. Każdy ma swoją nazwę i charakter.

Pokoje jednoosobowe znakomicie nadają się na pobyty biznesowe. „Daisy von Pless” to uroczy damski buduarek w jasnych niebieskich kolorach. Z kolei „Joseph Conrad” jest pokojem typowo męskim, o klimatach kolonialnych. Słoneczny „Bonaparte” to przestronny pokój dwuosobowy, znakomity na komfortowy pobyt dla dwojga. Kremowy pokój „Ludwik Puget’ wraz z sąsiadującym „Jackiem Pugetem” to oferta dla rodziny z dzieckiem lub trojga przyjaciół podróżujących razem. Dla najbardziej wymagających gości przygotowane zostały dwupokojowe apartamenty. Elegancki „Kwiatkowski” spodoba się osobom lubiącym szlachetną powściągliwość, natomiast romantyczna „Pani Walewska”, w różnych odcieniach czerwieni, da schronienie zakochanym. Mieszkanie Pałacu Pugetów idealnie nadaje się na dłuższe pobyty biznesowe lub dla rodziny z dziećmi. Składa się z dwóch pokoi, łazienki z wanną i małej wyposażonej kuchni.

Wszystkie pokoje w hotelu są klimatyzowane i mają bezprzewodowy internet. Łazienki - całkowicie nowoczesne – oferują komfort podgrzewanych luster i podłóg. Recepcja i salonik hotelu mieszczą się w zabytkowej piwniczce. Recepcjoniści służą pomocą w zorganizowaniu i uatrakcyjnieniu pobytu. Recepcja pracuje w godzinach 7-22. Śniadanie jest podawane w saloniku w godzinach 7-10:30.

W saloniku można zorganizować małe przyjęcie, obiad weselny lub konferencję do 20 osób.
Zmotoryzowani goście mogą skorzystać z parkingu przy hotelu za zniżkową opłatą.
Ze względu na zabytkowy charakter budynku, hotel nie jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych. Zapraszamy do pozostałych hoteli naszej sieci posiadających takie udogodnienia.

Kraków jest położony w południowej Polsce, w środkowo-północnej części województwa małopolskiego. Miasto leży nad Wisłą i na jego terenie znajdują się ujścia dopływów rzeki Wisły: Białuchy (dolny bieg Prądnika), Rudawy, Dłubni, Drwiny Długiej i Wilgi. Kraków znajduje się w miejscu zbiegu kilku krain geograficznych: Bramy Krakowskiej, Kotliny Oświęcimskiej, Kotliny Sandomierskiej, Pogórza Zachodniobeskidzkiego, Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej. Położenie Krakowa sprawia, że jest on bazą dla wycieczek w polskie góry, czy wypadów do malowniczej Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

pokaż więcej »

Formularz kontaktowy

captcha
pola wymagane zostały oznaczone symbolem

Wybierz wersję serwisu:

zamknij