Kwatera

Ocypel, ul. Kociewska 1A

Zdjęcie 1 z 7

  • Kwatera
  • przedpokój
  • łazienka
  • kuchnia
  • kuchnia
  • 1 pokój
  • 2 pokój

Dane obiektu

Kwatera prywatna: Kwatera
Adres: Ocypel, ul. Kociewska 1A
Ilość miejsc: 6 miejsc noclegowych, 2 pokoje
Obiekt czynny: przez cały rok
Aktywny wypoczynek: Spływy kajakowe, Wędkarstwo, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe

Dostępne miejsca noclegowe

Od: 25 zł za osobę

Dostępne miejsca noclegowe:

Pokój 3-osobowy z łazienką, TV od 100 zł za pokój
6 x
Mieszkanie 6-osobowe z łazienką, TV 25 zł do 35 zł za osobę

Opis obiektu

Kwatera oferuje noclegi czynne cały rok, dla klientów udostępnione są dwa pokoje po 2 miejsca noclegowe, Jedna wspólna w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka. Właściciele udostępniają możliwość zlecenia prania oraz prasowania. W domu znajduje się dostęp do internetu oraz TV. Parking oraz miejsce n...

Kwatera oferuje noclegi czynne cały rok, dla klientów udostępnione są dwa pokoje po 2 miejsca noclegowe, Jedna wspólna w pełni wyposażona kuchnia oraz łazienka. Właściciele udostępniają możliwość zlecenia prania oraz prasowania. W domu znajduje się dostęp do internetu oraz TV. Parking oraz miejsce na grilla. W promieniu 3 km od Ocypla leży dwanaście jezior. w pobliżu jest również las oraz inne atrakcje turystyczne w mieście.

Ocypel – wieś kociewska w Borach Tucholskich w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie starogardzkim, w gminie Lubichowo nad jeziorem Wielki Ocypel. Przebiega tędy trasa (zawieszonej obecnie) linii kolejowej nr 218 (Szlachta - Myślice). Dzięki malowniczemu położeniu i czystości okolicznych terenów Ocypel przekształcił się w miejscowość wypoczynkowo-letniskową.Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny (Skontaktuj się z nami), nie odpowiadam na e-maile.

pokaż więcej »

Formularz kontaktowy

captcha
pola wymagane zostały oznaczone symbolem

Wybierz wersję serwisu:

zamknij