Nowa Studnica

Tuczno, ok. Nowa Studnica 25

Zdjęcie 1 z 2

  • Nowa Studnica
  • Nowa Studnica

Dane obiektu

Pensjonat: Nowa Studnica
Adres: Tuczno, ok. Nowa Studnica 25
Aktywny wypoczynek: Spływy kajakowe, Wędkarstwo, Wypoczynek w siodle, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe

Dostępne miejsca noclegowe

Od: 90 zł za osobę

Dostępne miejsca noclegowe:

Pokój 2-osobowy z łazienką 90 zł za osobę

Opis obiektu

Pensjonat nad Rozlewiskiem położony jest w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego. Nasz ośrodek położony jest około 130km od Poznania i 100km od Szczecina i Bydgoszczy. Jest to teren o znakomitych walorach przyrodniczych, dziesiątki jezior i atrakcje gwarantują niezapomniane chwile i wspaniały wypo...

Pensjonat nad Rozlewiskiem położony jest w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego. Nasz ośrodek położony jest około 130km od Poznania i 100km od Szczecina i Bydgoszczy. Jest to teren o znakomitych walorach przyrodniczych, dziesiątki jezior i atrakcje gwarantują niezapomniane chwile i wspaniały wypoczynek. Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje wyposażone w łazienki. Serwujemy cztery pyszne domowe posiłki źródlaną wodę.

Tuczno (niem. Tütz) – miasto w północno-zachodniej Polsce, w woj. zachodniopomorskim, w powiecie wałeckim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Tuczno. Położone na Pojezierzu Południowopomorskim, ok. 5 km na wschód od Drawieńskiego Parku Narodowego. Według danych z 30 czerwca 2009 roku, miasto miało 1919 mieszkańców.

pokaż więcej »

Formularz kontaktowy

captcha
pola wymagane zostały oznaczone symbolem

Wybierz wersję serwisu:

zamknij