Pokoje Gościnne

Gdańsk, ul. Orłowska 2A

Zdjęcie 1 z 5

  • Pokoje Gościnne
  • Pokoje Gościnne
  • Pokoje Gościnne
  • Pokoje Gościnne
  • Pokoje Gościnne

Dane obiektu

Pokoje gościnne: Pokoje Gościnne
Adres: Gdańsk, ul. Orłowska 2A
Ilość miejsc: 6 miejsc noclegowych, 2 pokoje
Obiekt czynny: sezonowo (w terminie od 16 maja do 16 października) Obiekt jest aktualnie czynny

Dostępne miejsca noclegowe

Od: 45 zł za osobę

Dostępne miejsca noclegowe:

Pokój 2-osobowy z łazienką, radio, TV 140 zł za pokój
Pokój 4-osobowy z łazienką, TV 180 zł za pokój

Opis obiektu

Zapraszamy Państwa do naszych pokoi gościnnych mieszczących się w cichej dzielnicy domów jednorodzinnych, oddzielonej od całej reszty Gdańska terenami zielonymi. Po przeciwnej stronie ulicy położony jest Park Przymorze. Strzeżona plaża w Gdańsku Jelitkowie oddalona jest zaledwie o 8 minut drogi spac...

Zapraszamy Państwa do naszych pokoi gościnnych mieszczących się w cichej dzielnicy domów jednorodzinnych, oddzielonej od całej reszty Gdańska terenami zielonymi. Po przeciwnej stronie ulicy położony jest Park Przymorze. Strzeżona plaża w Gdańsku Jelitkowie oddalona jest zaledwie o 8 minut drogi spacerem, natomiast dotarcie pieszo do mola w Sopocie nie zajmie Państwu więcej niż pół godziny (idąc deptakiem wzdłuż morza lub po prostu plażą).

Obiekty noclegowe z naszej oferty zlokalizowane są korzystnie również pod względem wygody korzystania z komunikacji miejskiej (w pobliżu znajduje się bowiem przystanek tramwajowy, autobusowy oraz Szybkiej Kolei Miejskiej). W pobliżu mieszczą się oczywiście niezbędne sklepy, restauracje, bary (w tym bar mleczny czynny 24 godziny). Polecamy również wycieczki na rowerze, gdyż niedaleko biegnie ścieżka rowerowa, którą dojechać można do między innymi do Sopotu, Gdyni - Orłowa, Gdańska – Brzeźna. Wystarczy jechać cały czas wzdłuż linii brzegowej. Naszym gościom zapewniamy możliwość wypożyczenia rowerów na miejscu gratis.

Dodatkowe atrakcje w okolicy to m.in. możliwość zwiedzenia ZOO położonego w Gdańsku Oliwie i oddalonego od nas o około 3 km oraz Parku Oliwskiego. Na przedłużeniu naszej ulicy położona jest jedna z najnowocześniejszych i największych Hal Widowiskowo Sportowych, czyli ERGO ARENA.

W naszej ofercie znajdą Państwo dwa jednopokojowe mieszkania z łazienkami (jeden dwuosobowy z możliwością dostawienia łóżeczka dla dziecka, drugi czteroosobowy).

Pokoje wyposażone są w:
- telewizor,
- czajnik,
- lodówkę.

W pokoju czteroosobowym znajduje się dodatkowo kuchenka mikrofalowa.

Gdańsk – miasto portowe w Polsce nad Morzem Bałtyckim, położone u ujścia Motławy do Wisły nad Zatoką Gdańską, na Pobrzeżu Gdańskim. Wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto. Centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze oraz węzeł komunikacyjny północnej Polski, stolica województwa pomorskiego oraz archidiecezji gdańskiej i prawosławnej diecezji białostocko-gdańskiej.
Jest jednym z najstarszych miast Polski, o ponad tysiącletniej historii. Gdańsk posiada wartościowe zabytki architektury, działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych, jest również miastem królewskim i hanzeatyckim, swego czasu najludniejszym i najbogatszym w Rzeczypospolitej. Pierwsza wzmianka o Gdańsku pochodzi z 997 roku i tę datę często przyjmuje się umownie jako początek dziejów miasta chociaż już w VII była tu osada rybacka. Gdańsk uznawany jest za symboliczne miejsce wybuchu II wojny światowej oraz początku upadku komunizmu w Europie Środkowej.
W Gdańsku będą rozgrywane mecze podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 na PGE Arenie Gdańsk. Miasto kandydowało do zdobycia tytułu Europejskiej Stolicy Kultury w 2016.

pokaż więcej »

Formularz kontaktowy

captcha
pola wymagane zostały oznaczone symbolem

Wybierz wersję serwisu:

zamknij