Pokoje Tęczą Malowane

Szczawnica, ul. Szalaya 95

Zdjęcie 1 z 11

 • Dwójka Słoneczny
 • Łazienka Słoneczny
 • Piątka Wrzosowy
 • Łazienka Wrzosowy
 • Dwójka Koralowy
 • Łazienka Koralowy
 • Czwórka Morelowy
 • Łazienka Morelowy
 • Czwórka Pistacjowy
 • Łazienka Pistacjowy
 • Aneks Kuchenny

Dane obiektu

Pokoje gościnne: Pokoje Tęczą Malowane
Adres: Szczawnica, ul. Szalaya 95
Ilość miejsc: 17 miejsc noclegowych, 5 pokoi
Obiekt czynny: sezonowo (w terminie od 29 kwietnia do 29 września) Obiekt jest aktualnie czynny
Aktywny wypoczynek: Rafting, Spływy kajakowe, Wędkarstwo, Wypoczynek w siodle, Narciarstwo, Narciarstwo biegowe, Snowboard, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe

Dostępne miejsca noclegowe

Od: 31 zł za osobę

Dostępne miejsca noclegowe:

Pokój 2-osobowy z łazienką (2 pokoje) 90 zł za pokój
Pokój 4-osobowy z łazienką (2 pokoje) 140 zł za pokój
5 x
Pokój 5-osobowy z łazienką (1 pokój) 154 zł za pokój

Informacje dodatkowe:

Nie akceptujemy zwierząt domowych.

Opis obiektu

Oferujemy dwa rodzaje pokoi z własnymi łazienkami: 12 m² (dwuosobowe) i 25 m² (czteroosobowe i pięcioosobowe). Pokoje znajdują się na drugim piętrze i nie posiadają balkonów. Pokoje wyposażone są w łóżka i komody z litego drewna. Ponadto w każdym z pokoi znajduje się stół i odpowiednia ilość krzeseł...

Oferujemy dwa rodzaje pokoi z własnymi łazienkami:
12 m² (dwuosobowe) i 25 m² (czteroosobowe i pięcioosobowe). Pokoje znajdują się na drugim piętrze i nie posiadają balkonów. Pokoje wyposażone są w łóżka i komody z litego drewna. Ponadto w każdym z pokoi znajduje się stół i odpowiednia ilość krzeseł, czajnik, dostęp do szybkiego Internetu bezprzewodowego. Do dyspozycji również wyposażony w naczynia i sztućce aneks kuchenny wraz z dużą lodówką z zamrażalnikiem, zlewozmywakiem, kuchenką gazową i mikrofalową. Oferujemy dla naszych gości miejsca parkingowe naprzeciw budynku na niestrzeżonym parkingu widocznym z okien pokoi (oprócz pokoju koralowego). Nie posiadamy własnego podwórka.

Szczegółowy opis pokoi:

Pokój Koralowy:
Dwójeczka z łóżkiem małżeńskim bez możliwości rozstawienia na dwa niezależne. Wejście do łazienki znajduje się bezpośrednio z pokoju. Powierzchnia ok. 12 m². Okna znajdują się od strony wschodniej, więc raczej pokój przeznaczony dla rannych ptaszków. Bezpośrednio naprzeciw okien znajduje się ogród z Miejscem Pamięci Narodowej, a w oddali widać panoramę Wyżnej Szczawnicy i górę Jarmutę.

Pokój Słoneczny:
Dwójeczka z łóżkiem małżeńskim z możliwością rozstawienia na dwa niezależne łóżka. Powierzchnia ok. 12 m². Pokój posiada własną łazienkę z wejściem naprzeciw wejścia do pokoju. Okna wychodzą na zachód gdzie prezentuje się centrum Szczawnicy, góra Bryjarka i pasmo Gorców.

Pokój Pistacjowy:
Pokój przestronny ok. 25 m² z własną łazienką i oknami wychodzącymi na południe bezpośrednio na Małe Pieniny i stok narciarski Palenica II. W pokoju znajduje się piętrowe łóżko oraz łóżko małżeńskie z możliwością rozdzielenia na dwa pojedyncze. Wejście do łazienki znajduje się naprzeciw wejścia do pokoju.

Pokój Morelowy:
Pokój przestronny ok. 25 m² z własną łazienką i oknami wychodzącymi na południe bezpośrednio na Małe Pieniny i stok narciarski Palenica II. W pokoju znajduje się piętrowe łóżko oraz łóżko małżeńskie z możliwością rozdzielenia na dwa pojedyncze. Wejście do łazienki znajduje się naprzeciw wejścia do pokoju.

Pokój Wrzosowy:
Pokój bardzo jasny z oknami zarówno na wschód jak i na południe. Przestronny ok. 25 m² z własną łazienką i oknami wychodzącymi bezpośrednio na Małe Pieniny i stok narciarski Palenica II. W pokoju znajduje się piętrowe łóżko, pojedyncze oraz łóżko małżeńskie. Wejście do łazienki znajduje się naprzeciw wejścia do pokoju.

Odległości (czasy piesze):
Kolejka krzesełkowa na Palenicę - 900 m (12 minut)
Promenada Spacerowa wzdłuż Grajcarka - 950 m (12 minut)
Ścieżka Pieszo-Rowerowa na Słowację - 900 m (12 minut)
Centrum Miasta (skrzyżowanie Zdrojowa, Szalaya, Główna) - 750 m (10 minut)
Kościół św. Wojciecha - 600 m (8 minut)
Park Górny - 850 m (12 minut)
Park Dolny - 1100 m (14 minut)
Dworzec PKS - 1300 m (15 minut)
Przystanek PKS - 40 m (1 minuta)
Pijalnia wód mineralnych - 850 m (12 minut)
Wodospad Sewerynówka - 2500 m (37 minut)
Urząd Miasta, Straż miejska - 60 m (1 minuta)
Sklep wędliniarsko-spożywczy - 7 m (0,5 minuty)

pokaż więcej »

Formularz kontaktowy

captcha
pola wymagane zostały oznaczone symbolem

Wybierz wersję serwisu:

zamknij