Pole Namiotowe Keja

Chłapowo

Zdjęcie 1 z 6

  • Pole Namiotowe Keja
  • Pole Namiotowe Keja
  • Pole Namiotowe Keja
  • Pole Namiotowe Keja
  • Pole Namiotowe Keja
  • Pole Namiotowe Keja

Dane obiektu

Camping, Pole namiotowe: Pole Namiotowe Keja
Adres: Chłapowo
Aktywny wypoczynek: Nurkowanie, Skutery wodne, Surfing, Wędkarstwo, Windsurfing, Żeglarstwo, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe

Dostępne miejsca noclegowe

Od: 11 zł za osobę

Dostępne miejsca noclegowe:

Camping (namiot) od 10,50 zł za osobę
Camping (przyczepa campingowa) 4-osobowy od 10,50 zł za osobę

Opis obiektu

Pole Campingowe położone na prawie hektarowej, częściowo zadrzewionej przestrzeni. Nasze pole otaczają wąwozy, lasy, jary Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Możemy przyjąć około 200 turystów pod namioty i przyczepy kempingowe. Posiadamy stanowiska do przyczep kempingowych i samochodów kempingowyc...

Pole Campingowe położone na prawie hektarowej, częściowo zadrzewionej przestrzeni. Nasze pole otaczają wąwozy, lasy, jary Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Możemy przyjąć około 200 turystów pod namioty i przyczepy kempingowe. Posiadamy stanowiska do przyczep kempingowych i samochodów kempingowych. Dysponujemy dużą ilością skrzynek do podłączenia prądu.

Na terenie pola namiotowego znajdują się toalety, przysznice oraz umywalki. Dostęp do ciepłej wody jest nieograniczony i bezpłatny, 24 godziny na dobę. Jest miejsce do zmywania naczyń z ciepłą wodą i osobne stanowisko do czyszczenia ryb. Posiadamy bar a sklep spożywczo-przemysłowy znajduje się w bliskim sąsiedztwie. Istnieje możliwość korzystania z pralki automatycznej. Kilka razy w tygodniu organizujemy wieczory przy "muzyce na żywo".

Na terenie kempingu można zagrać w bilard, ping ponga i cymber gaya. Cały kemping obejmuje strefa bezprzewodowego internetu Wi-Fi. Dla dzieci mamy miłe miejsce gdzie mogą się bawić - plac zabaw z atestami bezpieczeństwa.

Dysponujemy przyczepami kempingowymi do wynajęcia na miejscu ! Przyczepy 2, 3, 4 i 5 osobowe. Każda wyposażona jest w przyłącze prądu, butlę gazową, naczynia kuchenne, letnie kołdry i małe poduszki (jaśki), przedsionek, zestaw mebli ogrodowych. We własnym zakresie należy zabrać powłoczki na pościel.
Korzystanie z toalet i prysznicy, ogólnodostępnych na terenie pola namiotowego, wliczone jest w cenę wynajmu.
W pobliżu przyczep znajdują się miejsca na parkowanie samochodu.
Istnieje możliwość bezpłatnego wypożyczenia grilla.
Zwięrzęta domowe są mile widziane i ich pobyt jest bezpłatny.

Chłapowo to leżąca tuż za Władysławowem wieś kaszubska. Jest to wymarzone miejsce dla ludzi, którzy doceniają spokój, kontakt z przyrodą i pasjonują się historią ,a czysta i szeroka plaża zachwyci każdego.

Nadmorską część Chłapowa obejmuje Nadmorski Park Krajobrazowy o łącznej powierzchni 18 804 hektarów. Teren ten pozostając poza ingerencją człowieka stanowi w pełni naturalne środowisko. Chronione gatunki roślin i zwierząt, malownicze krajobrazy i wyjątkowy wąwóz to elementy dziewiczej przyrody, która nie zmieniła się od wieków. Największą atrakcją i najbardziej malowniczym zakątkiem Nadmorskiego Parku Krajobrazowego jest Wąwóz Chłapowski zwany przez Kaszubów Rudnikiem albo Rudnikowym Żłobem.

pokaż więcej »

Formularz kontaktowy

captcha
pola wymagane zostały oznaczone symbolem

Wybierz wersję serwisu:

zamknij