Stare Dworzysko

Linówek 33

Zdjęcie 1 z 8

  • Stare Dworzysko
  • Stare Dworzysko
  • Stare Dworzysko
  • Stare Dworzysko
  • Stare Dworzysko
  • Stare Dworzysko
  • Stare Dworzysko
  • Stare Dworzysko

Dane obiektu

Agroturystyka: Stare Dworzysko
Adres: Linówek 33
Ilość miejsc: 16 miejsc noclegowych, 4 pokoje
Obiekt czynny: przez cały rok
Aktywny wypoczynek: Trekking, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe

Dostępne miejsca noclegowe

Od: 90 zł za osobę

Dostępne miejsca noclegowe:

Pokój 3-osobowy z łazienką, TV 90 zł za osobę
Pokój 4-osobowy z łazienką, TV 90 zł za osobę

Informacje dodatkowe:

Wyżywienie w cenie: śniadania (BB)

Opis obiektu

"Stare Dworzysko" jest to gospodarstwo położone na skraju wsi, na terenie Tucholskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu rezerwatu Zdrójno. Między trzema jeziorami Dużym Trzcianem, Małym Trzcianem i Trzcionkiem, z dala od często uczęszczanych dróg. Tereny te słyną ze świeżego i czystego powi...

"Stare Dworzysko" jest to gospodarstwo położone na skraju wsi, na terenie Tucholskiego Parku Krajobrazowego, w pobliżu rezerwatu Zdrójno. Między trzema jeziorami Dużym Trzcianem, Małym Trzcianem i Trzcionkiem, z dala od często uczęszczanych dróg. Tereny te słyną ze świeżego i czystego powietrza, krystalicznej wody, przepastnych lasów (jesienią pełnych grzybów) oraz rzadkich gatunków zwierząt i roślin. Gospodarstwo składa się z dwóch obiektów - domu gospodarzy i domu gościnnego.

Do Państwa dyspozycji udostępniliśmy cztery komfortowe pokoje 3- i 4 osobowe, każdy z TV-sat, umywalką, łazienką z WC i prysznicem, a także indywidualnym tarasem lub wyjściem na ogród.

- Laureat konkursu Zielone Lato 2004 (I nagroda ARIMR)
- Zapraszamy przez cały rok!

W cenie noclegu wliczone jest śniadanie. Jest także możliwość wykupienia obiadokolacji, które przygotowuje gospodyni i podaje w kuchni połączonej z jadalnią. Specjałem gospodarstwa jest karkówka z grzybami, swojskie placki ziemniaczane czy grzyby z boczkiem. Częstą atrakcją wieczorów w Starym Dworzysku są uczty z grillowanym pstrągiem. W najbliższej okolicy znajdują się także dwie restauracje z domowym wyżywieniem, barem i kawiarnią.
Serdecznie zapraszamy!

pokaż więcej »

Formularz kontaktowy

captcha
pola wymagane zostały oznaczone symbolem

Wybierz wersję serwisu:

zamknij