Willa Ela

Gdańsk, ul. Mściwoja II 79

Zdjęcie 1 z 10

  • Willa Ela
  • Willa Ela
  • Willa Ela
  • Willa Ela
  • Willa Ela
  • Willa Ela
  • Willa Ela
  • Willa Ela
  • Willa Ela
  • Willa Ela

Dane obiektu

Willa: Willa Ela
Adres: Gdańsk, ul. Mściwoja II 79
Ilość miejsc: 30 miejsc noclegowych, 12 pokoi
Aktywny wypoczynek: Kitesurfing, Narty wodne, Nurkowanie, Skimboard, Skutery wodne, Spływy kajakowe, Surfing, Wakeboard, Wędkarstwo, Windsurfing, Żeglarstwo, Nordic walking, Wędrówki piesze, Trasy rowerowe, Parkour / Freerun, Skateboard, Quady

Dostępne miejsca noclegowe

Od: 70 zł za osobę

Dostępne miejsca noclegowe:

Pokój 1-osobowy z łazienką, TV 140 zł do 180 zł za pokój
Pokój 2-osobowy z łazienką, TV 180 zł do 225 zł za pokój
Pokój 3-osobowy z łazienką, TV 225 zł do 280 zł za pokój
Pokój 4-osobowy z łazienką, TV 280 zł do 320 zł za pokój
Apartament 2-osobowy z łazienką, TV od 250 zł za całość
Apartament 4-osobowy z łazienką, TV od 450 zł za całość
7 x
Studio 7-osobowe z łazienką, TV od 550 zł za całość

Informacje dodatkowe:

Akceptujemy karty płatnicze:

Opis obiektu

Willa Ela znajduje się w Gdańsku, dzielnicy Oliwa - najpiękniejszej i najbardziej zielonej historycznej dzielnicy miasta. Jej położenie wśród zielonych wzgórz morenowych, parków, licznie występujących terenów zielonych oraz przepięknych stawów zachwyci gusta najbardziej wymagającego turysty. Jedną z...

Willa Ela znajduje się w Gdańsku, dzielnicy Oliwa - najpiękniejszej i najbardziej zielonej historycznej dzielnicy miasta. Jej położenie wśród zielonych wzgórz morenowych, parków, licznie występujących terenów zielonych oraz przepięknych stawów zachwyci gusta najbardziej wymagającego turysty. Jedną z wielu atrakcji jest cudowny spacer po malowniczym Parku Oliwskim z Palmiarnią i Ogrodem Botanicznym. Można też zwiedzić Katerdę Oliwską oraz najpiękniejsze w Polsce ZOO Oliwskie.

Naszym gościom przygotowaliśmy kilkanaście dużych pokoi - 1, 2, 3 i 4–osobowych oraz apartamenty. Wszystkie pokoje urządzone są w starannie dobranej stylizacji, bardzo czyste, przestronne i jasne, z łazienkami, TV oraz darmowym Internetem WiFi. Do pokoi na wyższych kondygnacjach dojazd estetyczną windą. Dla naszych gości proponujemy przestronną, jasną i pięknie urządzoną jadalnię z nowocześnie wyposażoną kuchnią. Do dyspozycji gości oferujemy salę wypoczynkową z tv, a dla gości biznesowych salę konferencyjną.

Zadbaliśmy również o kondycję fizyczną naszych gości zapraszając do urządzonej małej siłowni. Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych gościach. Specjalnie dla nich stworzyliśmy bajkową bawialnię.

Po całym dniu proponujemy chwilę relaksu na tarasach w ogrodzie, przy ognisku i grillu.

Zapewniamy dogodne parkowanie samochodów na naszym zamkniętym parkingu jak również w zatoczkach parkingowych przed Willą Ela. Organizujemy szkolenia, prezentacje, spotkania firmowe. Nasza sala konferencyjna pomieści do 30 osób. Do dyspozycji aneks kuchenny oraz barek kawowy. Szybki, bezprzewodowy Internet.

Dysponujemy salą taneczno-sportową, w której można urządzić zarówno trening np. jogi czy fitness jak i kurs tańca.

Posiadamy również salę bankietową z kominkiem idealną do spotkań towarzyskich, zjazdów absolwentów i spotkań biznesowo- lunchowych czy organizacji zabawy urodzinowej dla dzieci (w razie potrzeby zapewniamy opiekuna oraz możemy zająć się organizacją całego przyjęcia)

Współpracujemy z firmą cateringową, co gwarantuje koinkurencyjne ceny oraz sprawną kompletną obsługę gości zarówno od strony technicznej jak i gastronomicznej

Gdańsk, (kaszb. Gduńsk, niem. Danzig, łac. Dantiscum, Dantis, Gedanum) – miasto portowe w Polsce nad Morzem Bałtyckim, położone u ujścia Motławy do Wisły nad Zatoką Gdańską, na Pobrzeżu Gdańskim. Centrum kulturalne, naukowe i gospodarcze oraz węzeł komunikacyjny północnej Polski, stolica województwa pomorskiego oraz archidiecezji gdańskiej i prawosławnej diecezji białostocko-gdańskiej. Gdańsk z 456 967 mieszkańcami zajmuje szóste miejsce w Polsce pod względem liczby ludności, a także szóste miejsce pod względem powierzchni – 261,96 km2. Ośrodek aglomeracji gdańskiej. Wraz z Gdynią i Sopotem tworzy Trójmiasto. Jest jednym z najstarszych miast Polski, o ponad tysiącletniej historii. Gdańsk posiada wartościowe zabytki architektury, działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych, jest również miastem królewskim i hanzeatyckim, swego czasu najludniejszym i najbogatszym w Rzeczypospolitej. Pierwsza wzmianka o Gdańsku pochodzi z 997 roku i tę datę często przyjmuje się umownie jako początek dziejów miasta chociaż już w VII wieku była tu osada rybacka. Gdańsk uznawany jest za symboliczne miejsce wybuchu II wojny światowej oraz początku upadku komunizmu w Europie Środkowej.

pokaż więcej »

Formularz kontaktowy

captcha
pola wymagane zostały oznaczone symbolem

Wybierz wersję serwisu:

zamknij